Informacje z kategorii ‘Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej Ul w Morągu’

Kolejny sukces TPD w Morągu

5

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu zostało nominowane do II edycji konkursu AMBASADOR EFS 2010 w ramach dobrych praktyk PO KL w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Nominacja będąca wyrazem uznania za twórczy pomysł i jego wzorową realizację w ramach projektu „Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej UL” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego już była dużym wyróżniem dla młodego [...]

Wystawa w bibliotece miejskiej

stopka

Od 29 czerwca br. do końca lipca w Bibliotece Miejskiej w Morągu można oglądać wystawę fotograficzną przedstawiającą zdjęcia autorstwa uczestników Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej Ul wykonane w ramach zajęć w kole multimedialnym. Tytuł wystawy „Ul w akcji”.

AKTYWNI I SKUTECZNI 2009

aktywni

Laureatem Konkursu „AKTYWNI I SKUTECZNI 2009” na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych powiatu ostródzkiego zostało morąskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Kapituła konkursu uznała zgłoszony przez TPD Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej UL, jako najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych w 2009roku. Wręczenie statuetki odbyło się w dniu 9 kwietnia br. na ostródzkim Zamku podczas IX Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego.

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej Ul w Morągu, ZAPROSZENIE

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Morągu i Burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu otwierającym projekt „Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej UL” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego które odbędzie się 27.01.2010 (środa) o godz. 11.00 w sali konferencyjno- szkoleniowej morąskiego ratusza.

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej Ul w Morągu

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu w partnerstwie z Gminą Morąg, 4 stycznia br. rozpoczęło realizację projektu pt. Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej „UL”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych [...]