Informacje z kategorii ‘Osoba niepełnosprawna intelektualnie-pełnoprawny członek społeczeństwa’

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POŚWIĘCONA OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM JAKO PEŁNOPRAWNYM CZŁONKOM SPOŁECZEŃSTWA

a

W dniach 21-22.10.2010r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu w partnerstwie z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa, zorganizował międzynarodową konferencję pod hasłem: „Osoba niepełnosprawna intelektualnie – pełnoprawny członek społeczeństwa. Mity i rzeczywistość”. Konferencję, w której wzięło udział około 80 osób z terenu Warmii i Mazur poprowadził Mieczysław Kowalczyk w asyście eksperta głównego – [...]

PROGRAM PARTNERSTWA TRANSGRANICZNEGO

a

Szanowni Państwo! TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W MORAGU we współpracy z: Towarzystwem Parytetowej Pracy Socjalnej GPS w Wilhelmshaven Stowarzyszeniem na Rzecz Obrony Praw i Interesów Dzieci Niepełnosprawnych „LJUBOW” w Czerniachowsku serdecznie zapraszają do udziału w konferencji, pt.: „OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA INTELEKTUALNIE – PEŁNOPRAWNY CZŁONEK SPOŁECZEŃSTWA. MITY I RZECZYWISTOŚĆ”

REKRUTACJA DO ODBYCIA PRAKTYK W WILHELMSHAVEN ZAKOŃCZONA

a

Znamy już listę osób, które w ramach projektu „Osoba niepełnosprawna intelektualnie – pełnoprawny członek społeczeństwa”, w dniach 26.09.2010r – 02.10.2010 pojadą z nami na bezpłatne praktyki w GPS w Wilhelmshaven (Niemcy). 9 specjalistów i 9 osób niepełnosprawnych intelektualnie (sprawnych fizycznie) zapozna się z niemieckimi „dobrymi praktykami” dotyczącymi funkcjonowania w społeczeństwie osoby niepełnosprawnej intelektualnie jako równoprawnego [...]

ZAMÓWIENIE NA ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH

a

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu zaprasza do składania ofert na świadczenie usług w zakresie zapewnienia środka transportu w ramach realizacji projektu „Osoba niepełnosprawna intelektualnie – pełnoprawny członek społeczeństwa „, umowa nr 10/PPT/3/2009/W/21, działanie 2 – praktyki w Wilhelmshaven.

Nabór uczestników praktyk w GPS

a

Ogłoszenie o naborze uczestników praktyk w GPS (Towarzystwo Użyteczności Publicznej Parytetowej Pracy Socjalnej) w Wilhelmshaven Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu organizuje w dniach 20-27.09.2010r. dla 9 osób niepełnosprawnych i 9 specjalistów pracujących z nimi praktyki w placówkach GPS w Wilhelmshaven.