Informacje z kategorii ‘Morąg Moje Miasto’

WYSTAWA PRAC WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8 listopada br.  w Galerii Ratuszowej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Morąg – moje miasto”. W otwarciu wzięły udział władze gminy Morąg, z burmistrzem Tadeuszem Sobierajskim,  radni, reprezentanci placówek  kulturalnych, organizacji pozarządowych, a także  niepełnosprawni artyści prezentujący swoje prace oraz licznie zgromadzona publiczność.

Wernisaż wystawy „Morąg, moje miasto”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W Galerii Ratuszowej 22 listopada br.  odbył się wernisaż wystawy „Morąg moje miasto”. Wystawa realizowana była w ramach zadania publicznego „Rozwój świadomości obywatelskiej i kulturowej poprzez wytwarzanie pamiątek lokalnych z możliwością wprowadzenia ich na rynek – Cudze chwalicie swego nie znacie”, finansowanego w roku 2011 z budżetu gminy Morąg.

Zaproszenie – Morąg Moje Miasto

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Burmistrz Morąga oraz Uczestnicy i Kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej (WTZ) przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Morągu mają zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów sztuki oraz miłośników Morąga na wystawę prac promujących nasze Miasto, wykonanych przez Uczestników WTZ w ramach zleconego zadania publicznego „Rozwój świadomości obywatelskiej i kulturowej poprzez wytwarzanie pamiątek lokalnych z możliwością wprowadzenia ich na rynek [...]