Informacje z kategorii ‘Aktywność – szansą na sukces kobiet z Gminy Morąg’

„MOJE MAŁE ARCYDZIEŁO”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 29.05.2012r. o godz. 12.00 w Galerii Ratusza Miejskiego odbył się wernisaż wystawy „MOJE MAŁE AR CYDZIEŁO” zorganizowanej w ramach projektu „Aktywność Szansą na sukces kobiet z Gminy Morąg”. Real izowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Morągu.

Morążanki z wizytą w Kętrzynie

DSCN1648

W dniu 11 maja 2012 roku piętnastoosobowa grupa uczestniczek projektu „Aktywność – szansą na sukces kobiet z Gminy Morąg”, realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Morągu w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Morągu, wzięła udział  w wyjeździe studyjnym do Kętrzyńskiego Stowarzyszenia kulturalnego „KONIK MAZURSKI”, laureata konkursu „Godni Naśladowania” .

Zaproszenie na wystawę „Moje małe arcydzieło”

DSCN1474

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Morągu wraz z Uczestniczkami projektu „Aktywność – szansą na sukces kobiet z Gminy Morąg” mają zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów sztuki rękodzielniczej na wystawę prac „Moje małe arcydzieło” wykonanych w ramach warsztatów twórczej aktywności, sfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wystawę można obejrzeć w [...]

Apetyt na życie

DSCN1542

Czy rezygnacja z kariery, życia towarzyskiego i poświęcenie się bliskim to szczyt marzeń kobiety XXI wieku? Czy w dzisiejszych czasach można pogodzić wychowywanie niepełnosprawnego dziecka z własnym samorozwojem i chęcią ponownego otwarcia się na otaczających nas ludzi? Okazuje się, że TAK. Przekonały się o tym Panie z terenu Gminy Morąg biorące udział w projekcie „Aktywność- [...]

AKTYWNE KOBIETY TO MY!

1

Przysłowiowe „pierwsze koty za płoty” uczestniczki projektu „Aktywność – szansą na sukces kobiet z Gminy Morąg” mają już za sobą. 15 Pań od początku lutego aktywnie uczestniczy w zajęciach oferowanych im w ramach projektu.