Informacje z kategorii ‘Organizacja dnia flagi 2012’

Rozstrzygnięcie konkursu „Flaga Rzeczypospolitej w obiektywie”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji Konkursowej konkursu fotograficznego pt. „Flaga Rzeczypospolitej w obiektywie”, organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu w ramach zadania publicznego gminy Morąg ”Organizacja Dnia Flagi”

Święto Flagi w Morągu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej to najmłodsze narodowe święto, obchodzone od ośmiu lat. Mimo, że jest świętem państwowym nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy i ciągle wiele jeszcze osób nie wie, że 2 maja to już nie tylko dzień przerwy pomiędzy Świętem Pracy a Świętem Konstytucji 3 Maja.

Lauraci konkursu wiedzy o polskich symbolach narodowych

Za nami trzecia edycja konkursu wiedzy o polskich symbolach narodowych. 30  kwietnia br.  w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu  do konkursu stanęło 16 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z gminy Morąg.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ KONKURSU PLASTYCZNEGO „Świętujemy 2 maja” DN. 30.04.2012 ROKU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnia 30.04 br. komisja  konkursowa w składzie: Elżbieta Wiśniewska, Sylwia Czaplińska oraz Ada Lenkiewicz wybrały prace nagrodzone w konkursie plastycznym „Świętujemy 2 maja”.

Dzień Flagi w Morągu

byu1i_flaga-polska

Wszystkich patriotów zapraszamy 2 maja br. do Morąga, gdzie dla uczczenia Święta Flagi Rzeczypospolitej odbędzie się  o godzinie 1200 spotkanie patriotyczne przy ratuszu.   Spotkanie poprzedzi uroczyste przeniesienie 14metrowej  flagi z ZSZiO na plac przy ratuszu, wymarsz godz. 11:30.