Informacje z kategorii ‘Kolonia w Karpaczu’

Na zamek Chojnik w upale wchodzenie i przy Wodospadzie Kamieńczyka przyjemne chłodzenie

DSCN6805 - Kopia

Przed ostatni dzień kolonii w Karpaczu, mimo upału  od samego rana,  nie odstraszył kolonistów  od udziału zaplanowanej w wycieczce autokarowej. Tym razem celem wyprawy był Zamek Chojnik i Wodospad Kamieńczyka.

Na saneczkach zjeżdżanie i przy ognisku śpiewanie

DSC05045 - Kopia

Dzisiejszego dnia również koloniści  nie nudzili się. Najpierw bawili się w gry i zabawy ruchowe na terenie Ośrodka, które wymagały nie tylko zręczności, ale też pomysłowości. Śmiechu było przy tym co niemiara. Czasami potrzebna była pomoc wychowawcy aby rozwikłać zręcznościową zagadkę. Potem koloniści spędzili niezapomniane chwile na Letnim Torze Saneczkowym „Kolorowa” w Karpaczu. Najpierw był [...]

Zabytki Pragi zwiedzamy i się nimi zachwycamy

DSC04885 - Kopia

Dzisiejszy dzień dla kolonistów rozpoczął się wcześnie rano.  Pobudka o godz. 5:30, bo już o 6:15 śniadanie, a o  7:00 wyjazd do Pragi. Po ponad czterech  godzinach podróży  autokar zatrzymał się na parkingu w Pradze, a uczestnicy z przewodnikiem rozpoczęli zwiedzanie.

Zabawowo i sportowo

DSC04791 - Kopia

Po wczorajszym marszu na Śnieżkę koloniści regenerowali siły przed jutrzejszym wyjazdem do Pragi, dlatego zajęcia przewidziane na dzisiaj  nie były zbyt męczące.   Po porannej  gimnastyce, którą wszyscy uwielbiają -;) i po pysznym śniadanku (bo dbają tu o nas),  do obiadu  czas spędzano  na sportowo.

Śnieżka zdobyta!

DSC04609 - Kopia

Piątego dnia, koloniści pełni obaw wyruszyli  na Śnieżkę.  Od rana za  oknem wisiały  szare chmury, a z nieba siąpił wilgotny deszcz,  dzień  wydawał się  ponury i nie stwarzał nastroju do wypraw w góry. Przewodnik jednak nie  dał się przekonać, bowiem wiedział lepiej od pogodynki  z TVN, iż za chwilę wypogodzi się.