Informacje z kategorii ‘Szkoła Młodzieżowych Animatorów Warmii i Mazur’

Spotkanie podsumowywujące realizację projektów Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Moragu

SMAWiM_(11)[1]

W środę 28 grudnia br. w sali konferencyjno – szkoleniowej morąskiego ratusza odbyło się spotkanie podsumowujące dwa projekty realizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Morągu w 2011 roku ze środków EFS. Pierwszy projekt „Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej UL”, będący kontynuacją zeszłorocznego projektu, realizowany był w partnerstwie z Gminą Morąg. Beneficjentami projektu była młodzież zagrożona wykluczeniem [...]

Zaproszenie

stopka

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Okręgowego w Morągu oraz Burmistrz Morąga, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Małdytach i Łukcie serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu zamykającym projekty :

,, Młodzi Animatorzy” w akcji

IMAG0449

Kolejny projekt animacyjny realizowany  w ramach udziału młodzieży z terenu Gminy Małdyty, Łukta, Morąg w ,,Młodzieżowej Szkole Animatorów Społecznych Warmii i Mazur„ – projektu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Morągu – finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Halloween w Małdytach

DSC00503

31 października to dzień, który na długo zagości w pamięci dzieci i młodzieży  z Małdyt. Tego dnia bowiem cztery uczestniczki Szkoły Młodzieżowych Animatorów Warmii i Mazur, w ramach swojego projektu animacyjnego, zorganizowały  w Małdytach po raz pierwszy, święto Halloween – zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą [...]

Nauka nie poszła w las ….

Obraz 026

Projekt ‘Szkoła Młodzieżowych Animatorów Warmii i Mazur’ realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu zbliża się ku końcowi. Jednym z zadań uczestników projektu było napisanie projektu animacyjnego dla swojej społeczności lokalnej.