Happening promujący zdrowy styl życia

„Zdrowo żyjemy i nie tyjemy!” pod takim hasłem Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Morągu prowadzi tegoroczne działania profilaktyczne mające na celu zmniejszenie problemu występowania otyłości wśród dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. W tym roku do wspólnych działań zaprosiło Szkołę Podstawową nr 3 i Szkołę Podstawową nr 4, w których przeprowadzono akcję profilaktyczną związaną z obchodzonym 24 października Światowym Dniem Walki z Otyłością.
Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wykonali transparenty z hasłami promującymi zdrowy styl życia, Towarzystwo zaopatrzyło ich w jabłka i tak przygotowani w swoich szkołach przeprowadzili happeningi.
Dziękujemy wychowawcom: Pani Danucie Romanowskiej i Pani Annie Altman oraz klasie VIb za przeprowadzenie happeningu w Szkole Podstawowej nr 3, oraz Pani Urszuli Stęplińskiej i klasie II a za przeprowadzenie akcji w szkole Podstawowej nr 4.

Happening został zorganizowany w ramach zadania pt.: „Zdrowo jemy i nie tyjemy”, które jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego